Xinzeraty.sk >> Práca >>

Práca v kuracej fabrike v Nemecku

 Pridať inzerát
 IP:88.212.36.197

NÁPLŇ PRÁCE: Hľadáme mužov a ženy, páry do kuracej fabriky na rezanie a balenie kuracieho mäsa. Skúsenosti s nožom sú výhodou, nie však podmienkou. Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke. Doprava do práce je zabezpečená za poplatok 100 eur/ mesačne. V prípade že máte vlastné auto, zamestnávateľ Vám za dopravu vyplatí k výplate 100€. Ubytovanie je zabezpečené za poplatok 150 -200 €. Je potrebná znalost nemeckého jazyka na takej úrovni aby ste zvládli od komunikovat základne veci v nemeckom jazyku. MIESTO ZAMESTNANIA: Nemecko MZDA: 9, 10 €/ hod. brutto / prvý mesiac v skúšobnej dobe 8, . 67 €/ hod/. PRACOVNÁ DOBA / DEŇ: Pracuje sa v 3 zmenách. / 40 až 47 hod. týždenne/. JAZYKOVÉ POŽIADAVKY: Mierne pokročilá znalost nemčiny (absolvujete pohovor so zamestnávateľom)Zamestnávateľ bude s Vami preberat veľkost oblečenia, pokrývky hlavy, veľkost topánok, termín príchodu a pod. Nejde o osobný pohovor. Je nutné aby ste zvládli rozhovor s Nemeckým zamestnávateľom - aby ste porozumeli základný

inzeráty je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii Práca

Ponuka pre opatrovateľku na dvojtýždňové
OPATROVANIE NEMECKO - PLAT 2200 € NETTO Rodina G. aus Sinnbach am Inn– cca 55 km od Passau Plat: 2200- € netto/ mesačne, Pracovná zmluva Nástup: 26. 9. 2017 Turnus: 2 týždne Pacient : Pani 89 ročná, 165 cm. , 65 kg. , stupeň opatrovania 4, inkontinencia, ležiaci pacient, slabo vidí Ďalšie Informácie: býva v dome, pani má mačku KONTAKT: E ...

Letisko Mníchov- naklad. ,vyklad. batoži
Miesto práce: Nemecko /oblast Mníchov/ Mzda (brutto): 1400 – 1800 €/mesačne (od 8, 80€/hod. ) Nástup: priebežne v roku 2017 Náplňou práce je nakladanie, vykladanie, triedenie batožiny a prevoz do letiskového terminálu. Práca je vhodná len pre fyzicky zdatných mužov. Náplňou práce žien bude poskytovanie informácii klientom priamo na letisku, drobn ...

Opatrovanie: Nemecko, Rakúsko-4830€!!! Opatrovanie: Nemecko, Rakúsko-4830€!!!
Opatrovanie: Nemecko, Rakúsko!!! 4830€ netto/turnus + cestovné Umiestnenie IHNEĎ: veľký výber rodín. Žiadne sprostredkovateľské poplatky! Voľné rodiny každý deň: http://www. euprogres. sk/index. php?m=002-18 KONTAKT: EuropaProgres: 0908737303, email: register@euprogres. sk ...

© 2019 Xinzeraty.sk - inzeráty inzercia zdarma | Ďalšie inzeráty praca v, kategória Iné | RSS
TOPlist TOPlist