Xinzeraty.sk >> Práca >>

MANAŽÉRKA HOTELA

 Pridať inzerát
 IP:85.216.135.159

Hľadáme pracovníčku na TPP na manažovanie hotela (i staršiu so skúsenostami) so vztahom k umeniu, na riadenie hotelovej prevádzky, a odbyt služieb. Zmestnáme ihneď. Požiadavky: skúsenosti a prax v oblasti, zodpovednost. Viac info na spirit. hotel1@gmail. com , 0944 193 131. V prípade záujmu nám prosím zašlite životopis na uvedenú mailovú adresu.

inzeráty je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii Práca

Asistent manažéra
Náplň práce: mailový a telefonický kontakt s klientom, zadávanie ponúk pre klientov (ktorých nehľadáte Vy), organizovanie stretnutí. Plat: 1. 000, - € Ponúkame: flexibilný pracovný čas, nadštandardné finančné ohodnotenie, možnost kariérneho rastu. Požadujeme: flexibilitu, užívateľskú znalost práce s PC a internetom, komunikatívnost, ambicióznost, ...

© 2024 Xinzeraty.sk - inzeráty inzercia zdarma | Ďalšie inzeráty manazerka hotela, kategória Manažment | RSS